TURAN TALABALARI O‘ZBEKISTON CHEMPIONATIDA FAXRLI 2-O‘RINNI EGALLADI
Turan Xalqaro Universiteti Gumanitar fanlar va pedagogika fakulteti JM-25-CU guruhi talabalari — Erkinov Abdulloh Ayubxon o‘g‘li hamda Muxammadov Muxammaddiyor Doniyorbek o‘g‘li qo‘l jangi sport turi bo‘yicha o‘tkazilgan O‘zbekiston chempionatida muvaffaqiyatli ishtirok etib, faxrli 2-o‘rinni qo‘lga kiritdi.
Mazkur natija talabalarning sportga bo‘lgan qiziqishi, intilishi va yuqori tayyorgarligi samarasi ekanini yana bir bor namoyon etdi. Universitet jamoasi g‘oliblarimizni ushbu yutuq bilan samimiy muborakbod etadi va kelgusida ularga yanada ulkan zafarlar tilaydi.

СТУДЕНТЫ TURAN ЗАНЯЛИ 2-Е МЕСТО НА ЧЕМПИОНАТЕ УЗБЕКИСТАНА
Студенты группы JM-25-CU факультета гуманитарных наук и педагогики Turan International University — Эркинов Абдуллох Аюбхон угли и Мухаммадов Мухаммаддиёр Дониёрбек угли — успешно выступили на Чемпионате Узбекистана по рукопашному бою и заняли почётное 2-е место.
Данное достижение стало ярким подтверждением их упорства, целеустремлённости и высокого уровня подготовки. Коллектив университета искренне поздравляет студентов с этим результатом и желает им новых побед и ещё больших достижений в будущем.
Turan International University — место, где объединяются знания и победы!
Предыдущий постКачество образования и международные стандарты — приоритет Турaнского международного университета
Следующий постТретий региональный этап олимпиады имени Аль-Хорезми проходит в Turan International University