Yoshlar tashabbuslari uchun qo‘shimcha 200 million dollar ajratiladi!
Ushbu yangilikdan so‘ng Turan Xalqaro Universitetida 4-bosqich, ya’ni bitiruvchi talabalar bilan maxsus uchrashuv tashkil etildi.
Uchrashuv davomida bitiruvchilarga yangi dasturlar, startap va biznesni qo‘llab-quvvatlash mexanizmlari, shuningdek, yoshlarning ishga joylashishiga oid keng imkoniyatlar va sarmoyalar haqida batafsil ma’lumot berildi.
Turan Xalqaro Universiteti yoshlarni yangi imkoniyatlar va qarorlar haqida muntazam ravishda xabardor qilib, ularning kelajakdagi muvaffaqiyatini qo‘llab-quvvatlashda davom etadi.

На инициативы молодежи дополнительно выделяется 200 миллионов долларов!
Вслед за этими новостями в Turan Xalqaro Universiteti была организована специальная встреча со студентами 4 курса, то есть с выпускниками.
В ходе встречи выпускникам была подробно представлена информация о новых программах, поддержке стартапов и бизнеса, а также о крупных возможностях и инвестициях, направленных на содействие трудоустройству молодежи.
Turan Xalqaro Universiteti продолжает регулярно информировать молодежь о новых возможностях и решениях, поддерживая их на пути к будущему успеху.
Предыдущий постТретий региональный этап олимпиады имени Аль-Хорезми проходит в Turan International University