Yoshlar tashabbuslari uchun qo‘shimcha 200 million dollar ajratiladi!
Ushbu yangilikdan so‘ng Turan Xalqaro Universitetida 4-bosqich, ya’ni bitiruvchi talabalar bilan maxsus uchrashuv tashkil etildi.
Uchrashuv davomida bitiruvchilarga yangi dasturlar, startap va biznesni qo‘llab-quvvatlash mexanizmlari, shuningdek, yoshlarning ishga joylashishiga oid keng imkoniyatlar va sarmoyalar haqida batafsil ma’lumot berildi.
Turan Xalqaro Universiteti yoshlarni yangi imkoniyatlar va qarorlar haqida muntazam ravishda xabardor qilib, ularning kelajakdagi muvaffaqiyatini qo‘llab-quvvatlashda davom etadi.

An Additional $200 Million Allocated for Youth Initiatives!
Following this announcement, a special meeting was organized at Turan Xalqaro Universiteti with 4th-year students, that is, graduating students.
During the meeting, graduates were provided with detailed information about new programs, support for startups and businesses, as well as major opportunities and investments related to youth employment.
Turan Xalqaro Universiteti continues to regularly inform young people about new opportunities and decisions, supporting their future success.
Previous PostThe 3rd Regional Stage of the Al-Khwarizmi Olympiad Held at Turan International University